Hassan Orman Ürünleri Sanayi


30 yılı aşkın süredir iç mekan kapı üretiminde hizmet veren KEVSERSAN firması, 2016 yılı itibariyle yeniden yapılandırılarak genç dinamik yönetim kadrosuyla HASSAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ olarak kaliteden ödün vermeden mevcut fabrikasında üretime devam etmektedir.

Koleksiyonlarında ki özgün tasarımları, üstün kaliteli malzeme kullanımı, farklı aksesuar alternatifleri bir araya getirerek, Amerikan Panel Kapının Tüm Modelleri, Mdf Oyma Modelli Kapılar, Tropikal Kaplamalı Kapılar, PVC Kapılar, Doğal Kaplamalı Kapılar, Kapı Kasaları, MDF Kapı Pervazları, MDF Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı ve Vestiyer Çeşitleri olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Yakaladığı başarıyı sürdürülebilir kılmak için dünya kapı sektöründeki yenilikleri yakından takip eden firma, var olan en son teknolojik gelişmelere göre sistem ağını yenilemektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan HASSAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ, iç mekanda farkı yaşamak isteyen bireysel ve kurumsal müşterileri için ayrıcalıklı projelere imza atmaktadır.

Site içi arama...